Конструкторські послуги

Виготовлення гумотехнічних виробів – складний, відповідальний, трудомісткий  процес, який складається з теоретичних  та практичних знань, а також професійних навичок спеціалістів. На шляху від попиту до пропозиції, виникає ідея реалізації поставленої задачі. Та щоб втілити її в життя, її спочатку потрібно намалювати. В процесі виробництва гумотехнічних виробів цього замало, адже їм потрібно надати форму. Тому щодня наші конструктора працюють над тим, щоб запропонувати оптимальні рішення для виготовлення прес-форм для майбутніх виробів. Ми маємо власний цех сучасного металообробного обладнання, на якому працюють висококваліфіковані спеціалісти.

Використовуючи сучасну техніку, таку як комп’ютерні системи для рішення поставлених задач та об’єднавшись з цехом металообробки оперативно вирішуються технічні задачі. До того ж ми самостійно виготовляємо оснастку для власних потреб, що дає змогу контролювати та оптимізувати процес виготовлення.

Наші можливості:

  • Проектування виробів, конструкцій і систем в сфері машинобудування, хімічній, газовій промисловостях (індивідуальне проектування, типове проектування, обробка креслень замовника)
  • Проектування технологічної оснастки
  • Проектування прес-форм і штампів
  • Опрацювання виробів на технологічність
  • Підготовка об’єкту до масового виробництва

Технології:

  • Просунута система автоматизованого проектування (САПР): тривимірне моделювання, висока точність проектування.
  • Власна виробнича база. Спрощена передача даних із САПР на виробництво, можливість імпортувати креслення замовника, виконані на папері.

Якщо у Вас є попит у виготовленні оснастки або конструкторських послугах звертайтеся до конструкторського відділу, наші спеціалісти нададуть професійну консультацію та оформлять замовлення, також Ви можете оформити замовлення через інтернет-магазин за посиланням www.shop.rezinoplast.com.