Виробництво сумішей

На шляху розвитку заводу ТОВ «Резинопласт» була створена власна лабораторія по виготовленню гумових та силіконових сумішей. Саме ця складова суттєво вплинула на процес виготовлення виробів та розширення асортименту. Лабораторія, як і саме виробництво, була забезпечена сучасним обладнанням, таким як: лабораторні вальці, машина для визначення фізико-механічних властивостей гуми, екструдер, прес гідравлічний, прилад для випробування гуми на стирання, реометр, віскозиметр і т.д. Успіх по виготовленню сировини є перш за все заслугою висококваліфікованих спеціалістів лабораторії. Завдяки їм проводиться контроль та якість сировини, відбувається коригування рецептур та ведуться випробування готових виробів.

Лінія з виробництва гумових та силіконових сумішей, оснащена сучасною автоматичною системою дозування компонентів, дозволяє виробляти суміші різної якості і призначення, що забезпечує високу надійність технологічного процесу. На сьогоднішній день спеціалістами освоєно понад 2000 найменувань рецептур і оригінальних технологій приготування сумішей.

На підприємстві виробляються силіконові гумові суміші:

  • Атмосферостійкі (озоностійкі) (від -50 до +250С, короткочасно до 300С);
  • Маслостійкі ( від -40С до +120С)

Гумова суміш використовується для виготовлення різноманітних гумотехнічних виробів. Основним компонентом для виготовлення гумової суміші є каучук, який доповнюється різними компонентами: наповнювачами, пом’якшувачами, пластифікаторами, стабілізаторами і т.д. Вибір інгредієнтів залежить від того, яку сировину нам потрібно отримати в результаті.

На заводі ТОВ «Резинопласт» виготовляються як вулканізовані так і не вулканізовані гумові суміші, для власного виробництва і на продаж. Приготування сировини відбувається методом вальцювання. Він використовується для дроблення, підігріву, еластичності гуми та для рівномірного змішування усіх необхідних компонентів.

Наша лабораторія має досвід у виготовлені маслобензостійкої гуми, харчової гуми, FKM, силікону.

Якщо Вам потрібно замовити силіконову або гумову суміші звертайтеся до відділу продажів, наші спеціалісти нададуть професійну консультацію та оформлять замовлення, також Ви можете оформити замовлення через інтернет-магазин за посиланням www.shop.rezinoplast.com.