Виробництво гумотехнічних виробів

На сьогоднішній день попит на гумотехнічні вироби набирає все більшої актуальності. Неможливо уявити галузь промисловості, або ж народного господарства де б не використовувалися гумотехнічні вироби. Вони знайшли своє застосування в машинобудівній, автомобільній, хімічній промисловості, сільському господарстві, в організації житлово-комунальних, муніципальних підприємств, військовій справі та інших сферах діяльності.

Ми завод-виробник  з великим досвідом за плечима, ретельно слідкуємо за попитом на внутрішньому та зовнішньому ринках і на основі аналізу формуємо свій асортимент. Він є широким та успішним. Вже зараз ми виготовляємо гумотехнічні вироби:

— серійного виробництва (кільця, манжети, брудознімачі)

— засоби безпеки руху та благоустрою (лежачі поліцейські, пандуси, колесо відбійники, відбійники для вантажного транспорту, стовпчики паркувальні, люки для оглядових колодязів, скребки для снігоприбиральної техніки)

— гумотехнічні вироби для складського устаткування (колеса для візків і тачок, відбійники для складських приміщень)

— шини для навантажувачів

— килимки ВРХ (для великої рогатої худоби)

— кулі з харчової гуми (для очищення сит)

— гумотехнічні вироби для техніки і обладнання (амортизатори, вкладиші, втулки, демпфера, діафрагми, мембрани, бризговики, грибки для ремонту шин, прокладки, чохли, подушки і т.д.)

— армовані гумотехнічні вироби

— рукава та шланги (рукава армовані, напірні гумові для газового зварювання та різання металів, шланги неармовані)

— патрубки (для легкових, вантажних автомобілів, сільськогосподарської техніки і т.д.)

— профілі та шнури

— гумотехнічні вироби різного призначення

— індивідуальні замовлення на гумотехнічні вироби

Наша продукція випускається під брендом Резинопласт, також в нас є окрема лінія суцільнолитих шин для навантажувачів під торговою маркою Delasso.

Якщо Вам потрібно замовити гумотехнічні вироби звертайтеся до відділу продажів, наші спеціалісти нададуть професійну консультацію та оформлять замовлення, також Ви можете оформити замовлення через інтернет-магазин за посиланням www.shop.rezinoplast.com.