Виробництво силіконових виробів

Одним із напрямків роботи ТОВ «Резинопласт» є виготовлення виробів із силікону. Вони є повністю взаємозамінні з гумотехнічними виробами, а в деяких випадках мають кращі властивості. Їх відносять до типу термостійких та морозостійких матеріалів, а робоча температура може становити -60 +250С. Вироби із силікону займають провідне місце в медичній сфері, харчовій, хімічній промисловості, мають відмінну термостійкість, гнучкість, хімічну інертність, не горючість. На відміну від гумотехнічних виробів у них кращий термін служби експлуатації, вони не змінюють властивостей при впливі вологи, сонця, озону.

Виробництво заводу ТОВ «Резинопласт» оснащене сучасним обладнанням і особистою лабораторією. Саме з неї починається успішне виготовлення сировини для майбутніх силіконових виробів. Найбільшим попитом користуються такі силіконові суміші, як:

  • Атмосферостійкі (озоностійкі) (від -50С до +250С, короткочасно до 300С);
  • Маслостійкі ( від -40С до +120С)

Із атмосферостійких (озоностійких) силіконових гумових сумішей виготовляють ущільнюючі профілі різного перетину. Із маслостійких — прокладки, кільця, манжети, втулки, сальники, ущільнення та інші гумотехнічні деталі для різних вузлів, механізмів та двигунів, які тривалий час експлуатуються при високих температурах.

Якщо Вам потрібно замовити силіконові вироби звертайтеся до відділу продажів, наші спеціалісти нададуть професійну консультацію та оформлять замовлення, також Ви можете оформити замовлення через інтернет-магазин за посиланням www.shop.rezinoplast.com.